Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що, за прогнозами МОЗ, приблизно до 15 квітня динаміка з COVID-19 наростатиме, але ситуація вже стабілізується. Про це він розповів у ефірі телеканалу “Україна 24”, передає УНН.

“Я відразу сказав так, як ми й прогнозували: у нас буде зростання до плюс-мінус 15 квітня. Зараз ми вже бачимо стабілізацію ситуації, якщо ми говоримо в цілому по нашій країні. Якщо подивитися на рівень госпіталізації — то за минулий тиждень було госпіталізовано на 2 тисячі пацієнтів менше, ніж у позаминулий тиждень. Також ми бачимо від’ємне значення щодо динаміки госпіталізації, щодо рівня госпіталізації”, — зазначив Степанов.

Він також наголосив, що карантинні заходи адаптивного карантину дають свої позитивні результати, що свідчать про стабілізацію ситуації.

“В умовах адаптивного карантину ми вже вивели дві області — Івано-Франківську і Закарпатську — з червоного рівня епіднебезпеки, бо це дозволяє ситуація там. Це буде також стосуватися Чернівецької області. Так, деякі області будуть заходити у червоний рівень — де є зростання. Наприклад, та ж сама Полтавська область”, — зауважив він.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...