Міністерство освіти і науки України звернулося до керівників місцевих органів влади з листом щодо відновлення очного освітнього процесу в школах.

Про це УНН повідомляє з посиланням на МОН.

"Сьогодні, 16 листопада 2021 року, МОН звернулося до керівників місцевих органів влади з листом щодо відновлення очного освітнього процесу в школах", - йдеться в повідомленні.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив, що отримує інформацію про готовність шкіл України повернути дітей за парти.

"Наразі це вкрай важливо, адже освітній процес у звичному форматі потрібен і учням, і вчителям. Соціалізація, живе спілкування, більш висока швидкість та якість засвоєння навчального матеріалу можливі лише за очного формату", – сказав Шкарлет.

Окрім того, Шарлет звернувся до засновників і керівників закладів загальної середньої освіти з тим, щоб не створювали нових перепон.

"Міністр також повідомив і про стан вакцинації від COVID-19 серед працівників ЗЗСО. Повний цикл щеплення отримали понад 533 тис. працівників, або понад 82% від їх загальної кількості. Принаймні однією дозою вакцини щеплено 95,6% працівників шкіл", - йдеться в повідомленні.

В МОН нагадали, що третій етап сертифікації вчителів 2021 продовжено до 26 листопада.

Поделиться в соц. сетях: