Міністерство освіти і науки України планує запровадити єдину централізовану базу даних позашкільної освіти. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу МОН.

"Міністерство освіти і науки України та ІТ-компанія "SoftServe" підписали меморандум про співпрацю, який передбачає цифрову трансформацію позашкільної освіти шляхом створення єдиної централізованої бази даних та запровадження електронної освітньої системи", - йдеться в повідомленні.

За словами міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, наразі МОН працює над створенням інформаційно-аналітичної системи у сфері позашкільної освіти.

"Ця ланка освіти спрямована на розвиток здібностей дітей та молоді у науці, культурі, спорті, техніці, різних видах творчості. Участь дітей у різних гуртках є важливою складовою становлення особистості та розвитку здібностей, зокрема реалізації можливостей дітей з особливими освітніми потребами", – зазначив Шкарлет.

Повідомляється, що заступник міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький розповів, що система допоможе користувачам:

• обирати найближчі за місцем проживання та напрямом діяльності гуртки, клуби, секції;

• бачити графік роботи та популярність гуртка (відвідуваність, наповненість груп);

• моніторити рівень матеріально-технічного забезпечення закладів позашкільної освіти та бачити кадрову наповнюваність (профілі педагогів та відгуки на кожен заклад).

Окрім того, запланований функціонал буде доповнюватись і розширюватись відповідно до наповнення системи та потреб користувачів.

"Проект реалізується спільно з Міністерством молоді та спорту України і Міністерством культури та інформаційної політики України", - зазначається в повідомленні.

Шкарлет повідомляв, що заклади освіти наділені автономією щодо організації освітнього процесу на період карантинних обмежень.

Раніше у МОН заявили, що під час дистанційного навчання у школі є вимоги до організації учнів з технічними засобами, тривалість навчання за комп’ютером обмежується, проте, це не впливає на тривалість уроків.

Поделиться в соц. сетях: