У цьому році понад 1 мільйон заяв подано вступниками на бакалаврат. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства освіти і науки України, передає УНН.

“За даними державного підприємства „Інфоресурс“, зареєстровано 195 тис. 705 електронних кабінетів вступників на бакалаврат, що на 2,5% більше, ніж у 2020 році. Подано 1 млн 85 тис. 679 заяв, що майже на 7% більше, ніж минулого року,” — сказано у повідомленні.

Також відомо, що для вступу на магістратуру вступниками створено 64 тис. 873 електронних кабінети — це майже на 6% більше, ніж у 2020 році, та подано 166 тис. 534 заяви — це майже на 7% більше, ніж торік.

23 липня завершився прийом заяв та документів для вступників на освітні ступені бакалавра, наскрізного магістра та магістра (на основі ступеня бакалавра). Найпопулярнішими напрямками бакалаврату за кількістю поданих заяв стали: Філологія, Право та Комп’ютерні науки. Вступники до магістратури подали найбільшу кількість заяв на такі спеціальності: Право, Менеджмент та Середня освіта.

Найпопулярнішими навчальними закладами цього року стали: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка та Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Оприлюднення рейтингових списків до закладів вищої освіти на ступені бакалавра та наскрізного магістра повинно відбутися не пізніше 28 липня. А для майбутніх магістрів на основі бакалавра (магістра/спеціаліста) на місця за кошти бюджету списки будуть оприлюднені не пізніше 2 серпня.

Поделиться в соц. сетях: