У Кам’янському Дніпропетровської області дівчина підпалила Державний прапор України, це зняли на відео. Поліція встановила її особу, вбачає у діях школярки ознаки наруги над державними символами. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані МВС.

21 вересня під час моніторингу мережі Інтернет поліцейськими міста Кам’янське було виявлено відео, на якому дівчина підпалює прапор України.

Відео з'явилося у низці Telegram-каналів. На відео чутно, як дівчину хтось поряд запитує, навіщо вона це робить, на що відповідь зі сміхом була, що "це не її прапор".

"Під час перевірки поліцейські встановили особу дівчини, нею виявилась 15-річна учениця однієї із шкіл міста Кам’янське. У діях неповнолітньої вбачаються ознаки злочину передбаченого ст. 338 (наруга над державними символами) Кримінального кодексу України", - вказали правоохоронці.

За фактом наруги над державним символом вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.

До слова, виявилося, що дівчина відвідує місцеву модельну школу. Після розголосу у соцмережах там заявили, що виключили її після такого вчинку.

В україні і раніше ставалися випадки, коли підлітки підпалювали прапор, справи навіть доходили до суду. До прикладу, на Донеччині судитимуть неповнолітнього, який підпалив український прапор.

Поделиться в соц. сетях: