У Міноборони Британії заявили, що мобілізація буде вкрай непопулярною серед частини населення Росії.

Мобілізація на території Росії зіткнеться із логістичними і адміністративними труднощами. Президент РФ Володимир Путін іде на великий політичний ризик. Про це йдеться у звіті Міністерства оборони Великобританії.

"Росії, швидше за все, доведеться зіткнутися з логістичними та адміністративними проблемами навіть за набору 300 тисяч осіб... Вони навряд чи будуть боєздатними протягом кількох місяців", - сказано в повідомленні.

Як вважають у розвідці Британії, навіть ця обмежена мобілізація, швидше за все, буде вкрай непопулярна серед частини населення Росії, а "Путін йде на значний політичний ризик, сподіваючись створити таку необхідну бойову міць".

"Цей крок фактично є визнанням того, що Росія вичерпала запас добровольців, які бажають воювати в Україні", - заявили у розвідці.

Нагадаємо, 21 вересня Путін оголосив "часткову мобілізацію" для підтримки воєнних дій в Україні. Пізніше військовий міністр Сергій Шойгу заявив, що це вимагатиме мобілізації 300 тисяч військовослужбовців резерву.

В Інституті вивчення війни (ISW) зазначили, що часткова мобілізація в РФ істотно не впливатиме на перебіг війни в Україні в найближчі місяці.

Поделиться в соц. сетях: