В ЄС не виключають, що найближчим часом розглянуть можливість введення нових санкційних обмежень проти певних осіб Білорусі.

Євросоюз продовжив на один рік до 28 лютого 2022 року санкції проти представників керівництва і бізнесу Білорусі, включаючи Олександра Лукашенка. Про це в четвер, 25 лютого, говориться в постанові Євросоюзу.

Санкції продовжені проти тих людей, які, як вважають в ЄС, відповідальні за фальсифікацію результатів президентських виборів і жорстоке придушення протестів в республіці.

На цей період також продовжено дію санкцій проти низки білоруських підприємств і бізнесменів, "що підтримують режим Лукашенка", йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Ради ЄС.

Санкції Євросоюзу діють проти 88 осіб, зокрема й Олександра Лукашенка. Обмеження передбачають заморожування активів і заборону на в'їзд до ЄС. Крім того, громадянам і компаніям з ЄС забороняється надавати будь-які засоби тим, хто знаходиться в списку санкцій.

Водночас в Євросоюзі заявили, що не побачили змін в ситуації в Білорусі, і допустили введення нових санкцій проти республіки.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...