Ветеринари, які працюють у парку, помітили в левів такі симптоми, як втрата апетиту, виділення з носа і кашель.

 
В Індії вперше виявлено коронавірус COVID-19 у диких тварин. Інфекцію виявили ​​у восьми левів у зоопарку індійського міста Хайдарабад на півдні країни, повідомляє Times of India у вівторок, 4 травня.
 
"Після зоопарку Бронксу в Нью-Йорку, де вісім тигрів і левів мали позитивний результат на COVID в квітні минулого року, ніде не було зареєстровано таких випадків серед диких тварин. Однак у Гонконзі вірус виявили в собак і кішок", - сказав глава Центру досліджень дикої природи Шіріш Упадг'є.
 
Ветеринари, які працюють у парку, наприкінці квітня помітили в левів такі симптоми, як втрата апетиту, виділення з носа і кашель. У сафарі-зоні площею більше 160 квадратних метрів проживають 12 левів у віці близько 10 років. За підсумками дослідження, четверо самців і самок мають позитивний результат.
 
Ветеринари взяли зразки з ротоглотки тварин і відправили в Центр клітинної та молекулярної біології в Хайдарабаді. Вчені Центру проведуть секвенування геному, щоб з'ясувати, на який саме штам коронавірусу захворіли тварини.
 
Нагадаємо, Індія зараз на другому місці в світі за кількістю випадків COVID-19. За останніми даними, в країні зафіксували 20,3 млн випадків зараження. Померли більше 220 тисяч осіб, а одужали - 16,6 млн. В останні тижні в Індії фіксують рекордні темпи поширення пандемії.
 

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...