Пограбування сталося у так званому "Золотому трикутнику" на Вандомській площі, де розташовані найдорожчі в Європі ювелірні магазини.

У Парижі озброєні злочинці пограбували ювелірний магазин на площі Вандом і винесли коштовності на суму близько 10 млн євро. Про це у вівторок, 7 вересня повідомляє Reuters.

Уточнюється, що група викрадачів, двоє з яких у підсумку були затримані поліцією, викрала коштовності і прикраси відомого бренду Bulgari.

Агентство розповідає, що після того, як до правоохоронців надійшов сигнал про пограбування, вони погналися за автомобілем з трьома підозрюваними, а також особами, які переміщувалися на двох скутерах.

У підсумку автомобіль, сірий BMW, був кинутий після поліцейської погоні в четвертому окрузі в центрі французької столиці.

"Співробітник поліції вистрілив і поранив одного зі злочинців у ногу, який потім був заарештований. Другий чоловік, який сховався на підземній автостоянці Forum des Halles, також був затриманий. Трьом зловмисникам вдалося втекти", - розповіли в поліції.

 

 

Це вже третя крадіжка в ювелірному магазині в Парижі протягом останніх двох місяців.

Поделиться в соц. сетях: