Хворих голландців почали доставляти на лікування до Німеччини, щоб зменшити навантаження на шпиталі.
 

Нідерланди почали перевозити своїх COVID-пацієнтів до Німеччини, оскільки місцеві лікарні не справляються зі сплеском захворюваності. Про це повідомляє Reuters у вівторок, 23 листопада.
 
Сьогодні вранці першого пацієнта перевезли машиною швидкої допомоги з Роттердама до лікарні у Бохумі. Відстань між двома точками становила близько 240 км. Наступного хворого вже готують до транспортування, заявили в органах охорони здоров'я та додали, що його також планують перевезти сьогодні.
 
Кількість хворих на COVID-19 в нідерландських лікарнях за останні тижні досягла рекордного рівня з травня і очікується, що зростатиме далі, оскільки захворюваність у країні зросла до рекордного рівня.
 
Наразі німецькі лікарні загалом запропонували 20 ліжок для пацієнтів з Нідерландів, після того, як під час попередніх хвиль пандемії в них лікувалися десятки людей.
 
Нагадаємо, що раніше у ВООЗ пояснили сплеск COVID-19 у Європі. Вже до березня 2022 року кількість жертв коронавірусу в Європі перевищить 2 мільйони, прогнозує організація.
 

Поделиться в соц. сетях: