Трамп заявляє, що генпрокурор порушила його конституційні права, проводячи "політично вмотивоване розслідування".

Колишній президент США, республіканець Дональд Трамп подав до суду на генерального прокурора штату Нью-Йорк Летицію Джеймс, щоб завадити їй продовжити розслідування щодо його компанії Trump Organization. Про це у понеділок, 20 грудня, повідомляє The Guardian.

Зокрема, Трамп звинуватив її в упередженості.

Так, у позові стверджується, що Джеймс, демократка, "керується виключно політичною ворожістю і бажанням переслідувати, залякувати і вживати заходів у відповідь проти приватного громадянина, якого вона вважає своїм політичним опонентом".

Джеймса звинувачують у порушенні цивільних прав Трампа і Trump Organization. У позові вимагаються судові заборони, що потребують від генерального прокурора "негайно припинити або бодай належним чином обмежити всі поточні розслідування" і забороняють їй брати участь у будь-яких цивільних чи кримінальних позовах проти Трампа чи його ділового комплексу.

Відомо, що Джеймс вже відреагувала на позов і заявила, що розслідування "триватиме без зупинки".

Прокуратура штату Нью-Йорк підозрює Дональда Трамп та його компанію Trump Organization у маніпуляціях у вартості активів для забезпечення позик та отримання економічних пільг.

Поделиться в соц. сетях: