Під час похоронної процесії в Віндзорському замку принц Гаррі, принц Вільям і Кейт Міддлтон зберігали дистанцію і трималися осторонь один від одного.

Принц Гаррі спеціально прилетів до Великобританії, де 17 квітня в Віндзорському замку відбулася церемонія поховання його дідуся, герцога Единбурзького принца Філіпа.

Під час жалобної процесії в Віндзорському замку принци Вільям і Гаррі не йшли поруч - між ними йшов їхній двоюрідний брат Пітер Філіпс, син принцеси Анни. Інсайдери розповіли, що про це розпорядників церемонії попросив особисто принц Вільям.

Як повідомляє The Mirror, принца Гаррі "холодно зустріли члени королівської сім'ї", які вважають, що він "повівся жахливо".

"Після того, що він і Меган сказали в інтерв'ю Опрі Вінфрі, йому мало співчувають. Члени королівської сім'ї досі дуже засмучені. Вони виступають єдиним фронтом і вважають, що він поводився жахливо", - розповіло джерело видання.

Під час процесії в Віндзорському замку принц Гаррі, принц Вільям і Кейт Міддлтон зберігали дистанцію і трималися осторонь один від одного.

Це була перша зустріч Гаррі з сім'єю після скандального інтерв'ю.

Поделиться в соц. сетях: