Принц Чарльз прагне надати людям більше доступу до королівських палаців, коли він стане королем, повідомляє УНН із посиланням на Sky News.

Так, принц Уельський хоче, щоб Букінгемський палац, Кларенс-хаус, Віндзорський замок, Сандрінгем і Балморал перетворилися з "приватних просторів на громадські".

До того, як пандемія коронавірусу змусила їх закрити, частини королівських резиденцій були відкриті для публіки, але деякі тільки в певну пору року.

Мається на увазі, що спадкоємець престолу хоче, щоб їх було більше, щоб вони відкривалися ширше і на більш тривалі періоди протягом року.

Як повідомляє видання, в даний час проводяться консультації за участю герцогині Корнуольської, герцога і герцогині Кембриджських та інших членів королівської сім'ї.

Букінгемський палац і його сади відносяться до числа просторів, які можуть бути відкриті протягом року, коли Чарльз стане королем, в тому числі, коли він залишиться там.

Двоюрідного брата королеви Єлизавети II принца Майкла Кентського звинуватили в спробах продати доступ до президента Росії Володимира Путіна.

Поделиться в соц. сетях: