Російський лідер зазначив, що на переговорах домовилися щодо низки питань, які він вважає ключовими.

Президент Росії Володимир Путін, президент Азербайджану Ільхам Алієв та прем'єр Вірменії Нікол Пашинян домовилися створити механізми делімітації та демаркації кордонів між Вірменією та Азербайджаном. Про це йдеться у тристоронній заяві за підсумками їхньої зустрічі в Сочі, яка відбулася 26 листопада.

За словами Путіна, сторони опрацюють питання до кінця 2021 року.

"Дозмовилися робити кроки щодо підвищення рівня стабільності та безпеки на азербайджано-вірменському кордоні та вести справу до створення двосторонньої Комісії з делімітації державного кордону... з подальшою його демаркацією за консультативного сприяння РФ на запит сторін", - йдеться в тексті заяви.

Російський лідер зазначив, що на переговорах домовилися щодо низки питань, які він вважає ключовими.

"Перше із них - це створення механізмів, до кінця цього року ми домовилися це зробити, механізмів демаркації та делімітації кордону між двома державами", - сказав він.

Сторони умовилися продовжувати наслідувати мирні домовленості 2020 року "на користь забезпечення стабільності, безпеки та економічного розвитку Південного Кавказу".

"Домовилися активізувати спільні зусилля, спрямовані на якнайшвидше вирішення завдань, що випливають із заяв від 9 листопада 2020 року та 11 січня 2021 року", - йдеться в документі.

Поделиться в соц. сетях: