Українська сторона порушує всі домовленості стосовно Донбасу, заявляє російський міністр.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявляє, що Україна порушує всі мінські угоди, повідомляє ТАСС у вівторок, 6 квітня.

"Очевидні порушення всіх мінських домовленостей Києвом видно. Тепер Київ перейшов від критики політичних рамок врегулювання кризи на Донбасі до погроз військових дій. Сподіваюся, що це все-таки допоможе струсити таке милостиве ставлення в європейських столицях, і вони зажадають від пана Зеленського виконувати Мінські домовленості повною мірою", - зазначив глава МЗС РФ.

За його словами, російська влада стривожена тим, що відбувається на Донбасі, а також риторикою Києва.

"Що стосується заяв українського керівництва, на щодо цього вже було багато аналітичних статей, репортажів. Нас це [висловлювання Києва] турбує. Ми про це говоримо і нашим європейським колегам. Сподіваємося, що відповідне розуміння того, що відбувається, є і у Вашингтоні", - сказав Лавров.

Російський міністр також заявив, що Берліну та Парижу необхідно "невідкладно привести до тями" українську владу в зв'язку із загостренням ситуації на Донбасі.

"На жаль, щоразу, коли зустрічається нормандський формат в тій або іншій якості, на рівні чи лідерів, представників, співробітників міністерств закордонних справ, ми не бачимо енергійних дій з боку наших французьких і німецьких колег щодо приведення української сторони до тями. А зараз вже занадто багато свідчень того, що це потрібно зробити невідкладно", - сказав Лавров.

Поделиться в соц. сетях: