В одного зі співробітників ЦРУ лікарі діагностували черепно-мозкову травму і розлад сну після закордонного відрядження.

В американському Центральному розвідувальному управлінні створено робочу групу для розслідування так званих мікрохвильових атак на американських посадових осіб за кордоном. Про це повідомила в середу, 24 лютого, з посиланням на американське урядове джерело телекомпанія CNN.

Зазначається, що американське розвідувальне співтовариство "протягом десятиліть" вивчало мікрохвильові атаки. При цьому нова група фахівців, вперше створена в кінці 2020 року на базі ЦРУ, займається аналізом всього накопиченого масиву даних, що стосуються цих інцидентів, які, на думку американської влади, в різний час відбулися в Китаї, на Кубі і в Росії.

Один зі співробітників, який стверджує, що зазнав такої атаки, заявив, що лікарі діагностували у нього черепно-мозкову травму після закордонного відрядження. Також він має безсоння і тривожний стан.

Телекомпанія наголошує, що в рамках зусиль робочої групи американські посадові особи, які зазнали атак, отримують допомогу лікарів, фахівців з кадрів, безпеки особистих даних і громадянських свобод, а також експертів в сфері контррозвідки.

CNN наголошує також, що ця робоча група буде відігравати "ключову роль" в зусиллях ЦРУ щодо встановлення відповідальних за так звані мікрохвильові атаки. Раніше кандидат на посаду глави ЦРУ Вільям Бернс заявив у Спецкомітеті з розвідки Сенату Конгресу США на слуханнях з розгляду його кандидатури на зазначену посаду, що вважає це завдання одним з пріоритетних.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...