Двоюрідний брат британської королеви Єлизавети II принц Майкл Кентський намагався заробити на зв'язках з президентом Росії Володимиром Путіним. Він готовий був за гроші сприяти просуванню приватної компанії на російський ринок.

Про це йдеться в розслідуванні The Times.

Зокрема, принц проводив зустрічі з журналістами під прикриттям, які видавали себе за представників золотодобувної компанії з Південної Кореї. Вони намагалися найняти його, щоб той замовив за клієнтів слово перед Кремлем.

У той же час сам Майкл Кентський відкидає звинувачення, а його офіційний представник заявив, що принц не зустрічався з Путіним з 2003 року. Але журналісти відзначають, що його друг і бізнес-партнер маркіз Редінг стверджував, що принц надає послуги "на конфіденційній основі" і зможе знайти підхід до оточення Путіна, щоб допустити компанію на російський ринок.

За словами Редінга, принц міг би взяти за п'ятиденну подорож до Росії близько 50 тис. фунтів. Розслідувачі зазначають, що Майкл був готовий за 200 тисяч доларів записати відеозвернення з рекомендацією.

Зазначимо, Майкл Кентський не є членами королівської сім'ї, на яких покладені офіційні обов'язки. Але в минулому він виконував функції представника королеви і в цьому статусі брав участь приблизно в 200 заходах на рік. Він не отримує державне фінансування і не стоїть у черзі на британський престол.

Поделиться в соц. сетях: