Наприкінці грудня адміністрація президента США Джо Байдена, не афішуючи, санкціонувала виділення додаткових 200 мільйонів доларів на військову допомогу Україні.

Про це з посиланням на чотири джерела пише CNN.

Пакет безпеки дозволив відправку більшої частини того ж таки оборонного обладнання, яке США постачали в Україну в минулому, включаючи стрілецьку зброю та боєприпаси, захищені радіостанції, медичне обладнання, запасні частини та інше.

За даними джерел, адміністрація Байдена "по-тихому" повідомила Конгрес про новий дозвіл на початку цього місяця. Доставка обладнання, ймовірно, займе деякий час — постачання обладнання на суму 60 мільйонів доларів, дозволене минулого літа, тільки зараз наближається до завершення.

У Держдепартаменті журналістам заявили, що зброя була доставлена ​​протягом останніх кількох тижнів і що допомога буде продовжена, але відмовилися обговорювати подробиці.

"Я не буду вдаватися в кожен транш і оновлення допомоги у сфері безпеки. Справа в тому, що минулого року ми надали Україні більше допомоги у сфері безпеки, ніж будь-коли з 2014 року. В останні кілька тижнів, і в найближчі тижні заплановано продовження постачання", - повідомив представник Держдепартаменту.

Поделиться в соц. сетях: