Обмежувальні заходи вводяться поки що на період 10 днів. Вони торкнуться близько 2 млн. жителів Австрії.
 

В Австрії буде запроваджено жорсткий локдаун для нещеплених жителів країни. Він набуде чинності в ніч на 15 листопада. Про це заявив на прес-конференції у Відні у неділю, 14 листопада, федеральний канцлер Австрії Александер Шалленберг.

Він послався на різко зростаючі показники нових заражень і заявив, що подальше очікування було б нерозумним.

"Ми йдемо на цей крок із важким серцем", - зауважив глава австрійського уряду і додав, що запровадження чергового загального локдауну було б несправедливим стосовно вакцинованих.

Обмежувальні заходи вводяться поки що на період 10 днів, вони торкнуться близько 2 млн жителів країни, вихід з дому яким буде дозволено лише у разі нагальної потреби, зокрема для здійснення необхідних покупок або проїзду до місця роботи.

При цьому з 8 листопада в Австрії вже діють суворіші обмеження. Доступ до багатьох громадських місць, включаючи заклади громадського харчування, спортивні заклади, перукарні або на заходи за участю понад 25 осіб, відкритий лише для щеплених та перехворілих. Для допуску на робоче місце, і досі, достатньо антигенного експрес-тесту.

Так званий "зелений паспорт" буде дійсним лише протягом 9 місяців з дня другого щеплення, щоб спонукати людей до ревакцинації. В Австрії наразі повністю щеплено від коронавірусу близько 65% населення.

Показник зараження в Австрії зараз становить 815 випадків на 100 тисяч населення за останні сім днів. Проте аналогічний показник серед нещеплених громадян перевищує 1700 випадків.

Поделиться в соц. сетях: