Не все, що було обіцяно, вже зроблено, але ще є час на посаді, заявив Володимир Зеленський.

Президент Володимир Зеленський назвав реформи, якими задоволений за 2,5 роки роботи. Про це він сказав на прес-марафоні в п'ятницю, 26 листопада.

"Я задоволений результатами, зробленими. Не все, що ми обіцяли, зроблено, але нам все ж таки давали 5 років, а не 2,5", - сказав Зеленський.

За його словами, він задоволений земельною реформою, інфраструктурною реформою та "дуже задоволений" цифровізацією.

"Цифровізація – це найголовніший крок у боротьбі з корупцією", – пояснив Зеленський.

"Я із самого початку говорив, що цифровізація, якої в нашій державі немає, це швидкі результати і швидкі перемоги, щоб позбавити наше суспільство спілкування із чиновником", - додав Президент.

Крім того, Зеленський зарахував до перемог деолігархізацію – це крок до зменшення корупції та впливу на політику, уточнив Президент.

"Ми обіцяли боротися з олігархами. І ми боремося", – запевнив Зеленський.

А коли говорив про судову реформу, то сказав, що його команда почала реформу і роботу із правоохоронними органами, але на це потрібен час, тому що "це складний та тривалий процес".

Зрештою Зеленський згадав про реформу оборонного сектору. За його словами, є дві програми - ракетна і програма флоту, які мають реалізовуватися швидше. Втім, новий міністр оборони вже почав їх реалізовувати.

"Я задоволений міністром інфраструктури, я задоволений Юлією Свириденко - першим віце-прем'єром. Я вважаю, що в нас нарешті з'явився (або з'явилася) міністр економіки. Я вважаю, що вона професійна людина. Я вважаю, що в нас чесний та професійний міністр охорони здоров'я", - підсумував Зеленський.

Поделиться в соц. сетях: