Напередодні російський президент заявив, що якщо Україна стане членом НАТО, то час підльоту ракети до Москви зменшиться до 7-10 хвилин.

В Офісі президента вважають заяву президента РФ Володимира Путіна про те, що вступ України в НАТО стане "червоною лінією" і "пропагандистським накачуванням" для росіян. Так цю заяву прокоментував радник глави ОП Михайло Подоляк, пише УНІАН в четвер, 10 червня.

"Подібна риторика абсолютно не відрізняється від того, що ми вже неодноразово чули раніше", - сказав він.

Заяву Путіна розцінюють лише як збереження попередньої позиції керівництва РФ і сигнал, перш за все, для внутрішньої російської аудиторії перед міжнародними самітами.

"Свого роду превентивне пропагандистське накачування внутрішнього споживача", - пояснив Подоляк.

"Якщо ж серйозно говорити про українське суспільство і західні країни, то зрозуміло, що аргумент про часу підльоту ракет не може сприйматися взагалі", - додав він.

Подоляк нагадав, що в ОП вважають, що саме НАТО може дати Україні додаткові гарантії, "виходячи з практики останніх років".

"РФ, до речі, вже межує з країнами НАТО, і в цих країнах не спостерігається будь-якої ракетної або будь-якої іншої загрози проти Росії. Тому знову ж таки маємо справу зі стереотипними міфами, які перетворилися для частини країн в нав'язливі переживання", - резюмував Подоляк.

Поделиться в соц. сетях: