Українська сім’я зібрала 9 мільйонів гривень на укол для доньки зі спинальною м’язовою атрофією. Але ін’єкцію дитині зробили безкоштовно, тому її близькі вирішили залишити кошти благодійників собі.

Препарат, який може зупинити СМА, найдорожчий у світі. Один рятівний укол коштує понад 2 мільйони доларів.

Батьки регулярно звітували у Instagram про кількість коштів, перерахованих від небайдужих. А нещодавно поділилися, що доньці врешті вдалося зробити дорогий укол в Італії.

Щоправда, як пише видання, укол дівчинці зробили безкоштовно. При цьому дорослі не стали приховувати, що суму від благодійників залишать собі, пославшись на дорогу реабілітацію Діани.

Після розголосу історії родина уточнила, що все ж один мільйон гривень віддасть іншій дитині, звернувши увагу, що ці кошти, зокрема, жертвували їхні близькі і друзі.

Своєю чергою, керівник фонду "Діти, ми встигнемо" Інна Білоус не приховує, що це такий не поодинокий випадок.

"Справді, деякі батьки після того, як отримували укол і в них залишалися гроші, не поспішали залишки передавати на допомогу іншим батькам, які теж збирають. Зараз, коли все це стало публічним, багато хто з них потихеньку починає переказувати гроші. Ми не говорили вголос про це, тому що такі скандали можуть підірвати довіру людей і вони просто не даватимуть своїх грошей на порятунок дітей. А це дуже погано", – розповіла вона журналістам.

Якщо батьки хочуть збирати гроші на реабілітацію, наголосила Білоус, то можуть відкрити новий збір та чітко написати, яка сума і для чого потрібна.

У фонді вважають, що батьки Діани чинять незаконно, тому разом із юристами готують документи для звернення до поліції.

Поделиться в соц. сетях: