Жертвами вбивства стали 24-річна жінка, яка проходила стажування під час навчання на комісара поліції, та її 29-річний колега.

На заході Німеччини затримано двох чоловіків, підозрюваних у вбивстві двох поліцейських, скоєному раніше того ж дня. Про це стало відомо у понеділок, 31 січня.

Вказано, що один із підозрюваних - 38-річний Андреас Йоханнес Ш. зв'язався з поліцією через свого адвоката і незабаром був затриманий неподалік місця проживання в містечку Зульцбах у федеральній землі Саар. Другого ймовірного злочинця - 32-річного чоловіка - було затримано трохи пізніше, він не чинив опору. Питання про їхній арешт вирішить суд пізніше у вівторок.

Обидва затримані поки не дали жодних свідчень. Слідству доведеться з'ясувати, як вони пов'язані з убивством. У ході обшуків "кількох об'єктів" було знайдено вогнепальну зброю, проте поки що невідомо, чи було вбито поліцейських з її допомогою.

За даними поліції, затримані перебувають у дружніх стосунках один з одним. На місці злочину знайшли документи одного з підозрюваних.

Поделиться в соц. сетях: