Між МВФ і владою України тривають дискусії з низки питань, і коли вони закінчаться, поки - невідомо.

Глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман не може назвати терміни першого перегляду програми stand by для України і виділення нових траншів. Про ситуацію з переговорами щодо співпраці він розповів в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"На цьому етапі неможливо зробити будь-які передбачення щодо часу завершення перегляду. Це залежить від того, наскільки швидко буде досягнуто прогресу у вирішенні питань", - сказав він.

Люнгман наголосив на важливості збереження проведених Нацбанком реформ і прогрес у зміцненні НБУ із захистом його від зайвого зовнішнього тиску, наявності чіткого плану скорочення фіскального дефіциту, відмови від контролю над цінами на газ і вирішення питання довгострокової моделі електроенергетики країни, а також дотримання принципу доброчесності антикорупційних органів та судової системи.

Також він заявив, що Фонд хоче підтримати економічний розвиток і процвітання України.

"Ми продемонстрували це завдяки серії програм МВФ, які тривали постійно з початку 2014 року. І ми будемо продовжувати підтримувати належну економічну політику і трансформацію економіки", - заявив Люнгман.

Поделиться в соц. сетях: