Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова оновила інформацію щодо спалаху COVID-19 у Бориспільській виправній колонії № 119. За її даними, хворіє 43 засуджених, один хворий – помер, передає УНН з посиланням на повідомлення у Telegram-каналі омбудсмена.

“На сьогодні у Бориспільській виправній колонії № 119 вже 43 хворих на COVID-19 серед засуджених. Один засуджений, що був хворий на коронавірусну інфекцію — помер”, — повідомила Денісова.

Уповноважена зазначила, що за фактом порушення санітарних правил та норм щодо запобігання інфекційним захворюванням у Бориспільській виправній колонії № 119 Бориспільською окружною прокуратурою розпочато кримінальне провадження.

У середу зранку Денісова повідомила, що у “Бориспільській виправній колонії № 119” виявлено 31 засудженого хворого на коронавірусну хворобу COVID-19.

За її словами, факт захворювання 31 засудженого було встановлено за результатами щоденного інформування про стан захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 серед персоналу та ув’язнених осіб в установах ДКВС.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...