Протягом робочого тижня невеликі дощі пройдуть усією територією України. До п'ятниці очікується потепління до +19.

В Україні у найближчі п'ять днів мінлива хмарність мінятиметься невеликими дощами, а температура поступово підвищуватиметься. Це випливає із прогнозу Укгідрометцентру.

У понеділок, 1 листопада, по всій Україні буде сухо і малохмарно, і лише в Одеській та Миколаївській областях можливі невеликі дощі. Температура повітря вдень коливатиметься від 11 до 13 градусів у західних, північних та центральних областях та від 12 до 15 градусів на півдні та сході країни.

У вівторок, 12 листопада, дощі та невелике похолодання очікуються на всьому південному сході країни. Денна температура очікується у межах 8-13 градусів. На решті території - мінлива хмарність та від 8 до 11 градусів тепла. В Одеській області та Криму - до 15-17 градусів.

У середу, 3 листопада, спостерігатиметься аналогічна ситуація, з тією лише різницею, що температура підніметься на кілька градусів.

У четвер, 4 листопада, сонячна малохмарна погода встановиться на всій території України. У західних та південних областях, а також у Криму вдень стовпчики термометра піднімуться до 15-17 градусів. На решті території очікується 12-15 градусів.

У п'ятницю, 5 листопада, дощі очікуються на заході. У деяких областях також температура підніметься на кілька градусів, а у Вінницькій та Одеській областях очікується до 19 градусів тепла. На решті території - мінлива хмарність.

 

 

Поделиться в соц. сетях: