У "ПриватБанку" розповіли, коли можна буде отримати тисячу гривень за вакцинацію на картку єПідтримка.

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці банку.

Зазначається, що гроші надійдуть на картки після офіційного старту виплат за державною програмою, тобто з 19 грудня.

Також у банку зазначили, що картку єПідтримка оформили мільйон "щасливчиків".

Крім того, у "ПриватБанку" зібрали найпоширеніші питання та дали на них відповіді:

  1. Я оновив/оновила додаток, а картки немає. Як це? Відповідь: картка не з’являється автоматично після оновлення. Її необхідно додати: тисніть Гаманець → Додати → єПідтримка.
  2. У мене смартфон на iOS, не виходить додати картку. Відповідь:: у App Store може бути трохи непросто. Алгоритм такий: у пошуковий рядок пишіть "Приват24" → тисніть на іконку Приват24 → має з'явитися плашка з оновленням → оновлюйте.
  3. У мене немає смартфону. Я можу відкрити пластикову картку? Відповідь: наразі, ні, єПідтримка від "ПриватБанку" – цифрова картка, яку можна відкрити через додаток Приват24. Якщо з’явиться опція фізичної – обов’язково повідомимо.
  4. Я не клієнт банку, чи можу я відкрити картку?  Відповідь: так, і навіть без візиту до відділення. У нас є віддалена ідентифікація, тож завантажуйте останню версію Приват24 та приєднуйтеся до наших клієнтів.
  5. Мені ще немає 18, я можу відкрити картку? Відповідь: ні, отримати виплату можуть громадяни України, які досягли 18 років і мають в застосунку Дія "зелений" COVID-сертифікат вакцинації.
  6. Картка відкрита, але в "Дію" не підтягується. Що робити? Відповідь: зачекайте трохи. Рахунок має відобразитися одразу після відкриття, проте може затриматися, якщо дані з якоїсь причини не підтягнулися. Раз на добу банки додатково підвантажують дані. Якщо за добу IBAN не підтягнеться, спробуйте знову.

Поделиться в соц. сетях: