В Україні поступово дорожчають уживані автомобілі, ціни можуть продовжити зростання і далі.

Такий прогноз озвучили експерти в коментарі сайту UBR.ua.

Посилення карантину та обмеження на проїзд у громадському транспорті спонукають українців купувати автомобілі. У жовтні, за даними порталу Auto.RIA, Трійка популярних вживаних моделей виглядала наступним чином:

  • Daewoo Lanos, середня ціна - $3100;
  • Volkswagen Passat - $11 600;
  • Skoda Octavia, - $7000.

Також популярними в цьому місяці були Volkswagen Golf, ВАЗ 2109/99, Renault Megane, Chevrolet Aveo/Vida, Ford Focus, Opel Astra і Skoda Fabia.

Остаточна ціна формувалася в залежності від стану, року випуску, об'єму двигуна та інших характеристик.

У жовтні в рази збільшився попит на машини вартістю до $5000, підтверджує засновник компанії з підбору автомобілів Car4you Володимир Валуйський.

"Однією з головних причин є нововведення щодо обмеження пересування на громадському транспорті у великих містах України для тих, у кого немає сертифіката вакцинації. В таких умовах покупка машини є незапланованим рішенням, тому і бюджет виділяється мінімальний", - пояснив він.

За словами експерта, популярність Volkswagen і Skoda пояснюється їх славою "надійних і перевірених часом машин з помірним цінником". Він також не прогнозує в найближчі місяць-два змін в цінах на вживан автомобілі. За минулий рік вони вже виросли в середньому на 5-15%, тому поступове зростання в майбутньому, ймовірно, буде.

Поделиться в соц. сетях: