Ф'ючерси на нафту марки Brent з постачанням у вересні у п'ятницю зранку під час торгів впали в ціні до 73,30 долара за барель, передає УНН з посиланням на дані торгів.

За даними Bloomberg станом на 9:16, вартість ф'ючерсів на нафту марки Brent знизилася на 0,23%.

При цьому ціна серпневих ф'ючерсів на нафту марки WTI впала до 71,48 долара за барель, втративши 0,24%.

Ціни на нафту в п'ятницю падають третій день поспіль, оскільки побоювання з приводу пропозиції продовжували переслідувати ринок, однак ОПЕК, ймовірно, додасть більше барелів на ринок на тлі очікувань відновлення попиту в міру того, як все більше країн оговтуються від пандемії, пише Reuters.

Обговорення політики поставок у межах Організації країн-експортерів нафти, Росії та інших виробників, групи під назвою ОПЕК+, у цьому місяці закінчилися без досягнення угоди після того, як Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) заперечили проти продовження політики видобутку на період після квітня 2022 року.

Однак наразі Саудівська Аравія і ОАЕ близькі до завершення угоди, яка дозволить збільшити поставки на ринок.

ОПЕК заявила в четвер, що очікує, що світовий попит на нафту виросте в наступному році приблизно до рівнів, що спостерігалися до пандемії, близько 100 мільйонів барелів на добу, в основному за рахунок зростання попиту в США, Китаї та Індії.

Поделиться в соц. сетях: