Україна перегляне зобов'язання щодо відмови від використання вугілля в енергетиці, які взяті під час кліматичної конференції COP26 у Глазго.

Про це повідомила віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, яка очолювала українську делегацію на конференції у Глазго, пише DW.

"Міненерго попросило час, щоб скоригувати ці плани, відповідно до власних розрахунків та енергетичної стратегії України", - сказала Стефанішина.

При цьому вона не змогла детальніше пояснити, яким саме буде це коригування, припустивши, що терміни відмови від спалювання вугілля на ТЕС може бути відкладено.

Як повідомляв УНІАН, понад 40 країн світу під час кліматичному саміті COP26 у Глазго погодилися поступово відмовитися від використання вугілля в енергетиці. Багатші та більші країни зроблять це у 2030-х роках, а менші країни – у 2040-х. Серед країн, які домовилися припинити використання вугілля для виробництва електроенергії, такі великі споживачі, як Канада, Польща, Південна Корея, Україна, Індонезія та В'єтнам.

Поделиться в соц. сетях: