Фадєєв відреагував на слова Зеленського про Донбас.

Російський композитор, співак і музичний продюсер Максим Фадєєв прокоментував інтерв'ю президента України Володимира Зеленського телеканалу «ДОМ», заявивши, що хоче плюнути українському лідеру «в пику». Про це Фадєєв написав в Instagram.

Фадєєв опублікував частину інтерв'ю, де Зеленський говорив, що жителям Донбасу, які вважають себе росіянами, краще залишити ці території.

«А то що, Зеленський? Я мрію побачити цю неосвічену тварюка на лаві підсудних! І це буде! Обов'язково і скоро! У мене всю сім'ю, по лінії батька, вирізали ось такі нацисти, і мій батько ріс в дитячому будинку не маючи свого прізвища та імені через приналежність до єврейського народу. У нашій родині, по лінії батька, загинули всі, і коли я послухав інтерв'ю цього дурня, мені хотілося вити від образи і від того, що не можу плюнути в його вічно перекошеним і шморгающей від зрозумілого рефлексу пику! » - заявив Фадєєв.

Також композитор звинуватив Зеленського в тому, що той цитує міністра пропаганди нацистської Німеччини Йозефа Геббельса.

«Єврею нічого сказати про німецьких питаннях. Він - іноземець, який користується правами гостя ». Йозеф Геббельс. А тепер замініть слово «єврей» на слово «російський», і вийде інтерв'ю Зеленського! » - написав Фадєєв.

 

 

 

Поделиться в соц. сетях: