В установі працюватимуть юридичні консультанти, психологи і соціальні працівники. Повноцінно вона функціонуватиме з 2022 року.

У Києві почне роботу Денний центр соціально-психологічної допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда в п'ятницю, 23 липня, пише Інтерфакс-Україна.

Вона уточнила, що нова структура стане продовженням Центру гендерної рівності та буде функціонувати в Дніпровському районі за адресою: вул. Райдужна, 6-А.

"Київ отримав державну субвенцію на понад 6 млн грн, і за ці кошти буде створено цей денний центр", - зазначила чиновниця.

Хонда розповіла, що в структурі нового центру працюватиме мобільна бригада, яка стане оперативно реагувати на випадки домашнього насильства.

"Основна мета діяльності такої бригади - невідкладне надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам", - повідомила представник міської влади.

Головними завданнями денного центру буде надання комплексної соціально-психологічної та первинної юридичної допомоги постраждалим, організація і підтримка груп взаємодопомоги постраждалих, організація і проведення семінарів і тренінгів для постраждалих, проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання повторних випадків насильства щодо потерпілої особи і формування нульової толерантності до його проявів у суспільстві, а також інформування населення про права потерпілих і соціальні послуги, що надаються денним центром.

В установі працюватимуть юридичні консультанти, психологи і соціальні працівники. До складу мобільної бригади входитимуть психолог, соціальний працівник і водій.

Повноцінно новий денний центр має запрацювати у 2022 році.

 

Поделиться в соц. сетях: