П'яний господар викинув свого вихованця з вікна багатоповерхівки. Потім він не давав перехожим надати тварині допомогу. Поліція його відпустила.

У Солом'янському районі столиці чоловік у стані алкогольного сп'яніння з вікна четвертого поверху викинув собаку. Пригода сталася близько першої години ночі на вулиці Генерала Геннадія Воробйова, написала в Facebook очевидиця події Аліна Нестерова.

"Спочатку це був просто п'яний шум, а пізніше всі почули скиглення невинної жертви злочину... П'яна компанія сперечалася між собою. Поки орієнтовно з четвертого поверху не випав вниз собака", - написала вона.

Дівчина додала, що господар пса був п'яний і відмовлявся від того, щоб собаці надали допомогу.

"Кричав "Це мій пес, я його виховував, я його і вб'ю!". Щоб, нарешті, забрати бідну істоту довелося викликати поліцію", - написала очевидиця, додавши, що собаку вона повезла в клініку.

Однак не встигла, оскільки тварина дорогою померла.

"Ми хочемо, щоб винний отримав своє покарання!", - зазначила киянка, попросивши користувачів розповсюдити інформацію про подію. Вона зазначила, що поліція господаря пса відпустила.

"На даний момент поліція не проводить ніякого розслідування і досі не розподілили справу на дільничного. На мої дзвінки щодо розподілу, відповідають "зателефонуйте в понеділок". Так не повинно бути", - зазначила Аліна Нестерова.

Facebook / Alina Nesterova

Поделиться в соц. сетях: