Влада рекомендує почекати з поверненням до столиці, але городяни продовжують прибувати.

До Києва вже повернулися дві третини мешканців, незважаючи на рекомендацію не поспішати із поверненням, повідомив у середу, 13 квітня, мер міста Віталій Кличко в ефірі телеканалу Рада.

"Ми орієнтуємося на рекомендації військових, і вони кажуть, що на сьогодні загроза досить велика, у тому числі ракетних обстрілів. Ще одна загроза – йде розмінування прилеглих територій області, де, на жаль, кілька людей загинуло внаслідок підривів", – розповів він.

Мер зазначив, що комунальні підприємства столиці повертаються до нормальної роботи, проте частина їхніх співробітників евакуйовані або увійшли до лав захисників України.

"Дві третини киян вже повернулися, повертаються щодня, незважаючи на рекомендації. Проте поспішати не варто: ще не всі маршрути автобусів, тролейбусів працюють у місті, йдуть перевірки на блокпостах. Не забуваймо, що країна живе в умовах воєнного стану", - нагадав Кличко.

Крім того, він повідомив, що у Києві зареєстровано 10 тисяч нових вимушених переселенців.

Нагадаємо, увечері 2 квітня у Міноборони оголосили, що Київська область повністю звільнена від окупантів. Влада регіону приступила до відновлення інфраструктури, щоб жителі могли повернутися додому.

Незважаючи на це, під Києвом активно облаштовують нові рубежі оборони на випадок можливого повторного наступу російських військ.
 

Поделиться в соц. сетях: