Безпілотники влучили в установки, призначені для первинного охолодження неочищеного коксового газу, стверджують джерела.

Служба безпеки України та Головне управління розвідки Міноборони України організували атаку на Новолипецький металургійний комбінат (НЛМК) у російському місті Липецьк. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на джерело в правоохоронних органах у суботу, 24 лютого.

Вказано, що мова йде про один з найбільших металургійних комбінатів Росії, який працює на військово-промисловий комплекс країни-агресора.

"Сировина з цього підприємства йде на виготовлення російських ракет, артилерії, безпілотників тощо. Тому для України це законна ціль", – заявило джерело.

Стверджується, що безпілотники СБУ та ГУР влучили в установки, призначені для первинного охолодження неочищеного коксового газу. Ураження цих об'єктів, за даними джерел, призведе до зупинки всього виробничого процесу металургійного комбінату на тривалий час.

Після вибухів на НЛМК почалася масштабна пожежа та евакуація персоналу заводу.

Відомо, що власником металургійного комбінату є наближений до Володимира Путіна російський олігарх Володимир Лісін. Він входить до трійки найбагатших людей Росії.

За даними ЗМІ, на Новолипецькому металургійному комбінаті виробляли сировину для російських компаній, що займаються ядерною зброєю і балістичними ракетами.