Війна, яка зараз забирає життя мирних громадян – "не лихо природне", нагадав український президент.

Нинішній російський президент володимир путін став в один рядок з такими хворобами, як рак, ВІЛ та ковід, а його кроки ведуть до Третьої світової війни. Про це сказав президент Володимир Зеленський в інтерв'ю для CBS, оприлюдненому у понеділок, 18 вересня.

"путін став в один рядок з раком, ВІЛом, ковідом. Ви повинні зрозуміти, якщо суспільство Росії не розуміє, що ця трагедія буде на їхніх плечах, що це буде на їх совісті. Якщо вони не розуміють, то світ повинен об'єднатися і сказати", – заявив він.

Глава української держави нагадав, що у Росії є дуже потужні сусіди.

"Я не говорю про багатомільйонні нації, є мільярдні нації, які повинні просто йому сказати, що твої кроки (путіна – ред.) – це кроки, які ведуть до Третьої світової війни і винен в третій світовій війні будеш тільки ти – одна людина, одна хвороба", – сказав Зеленський.

Він нагадав, що війна, яка зараз забирає життя – "не лихо природне", "це не якийсь виклик, це рукотворне".

"Саме руками путіна створена трагедія в світі, яка забирає життя мирних людей. Ось на що повинні звертати увагу країни світу. Це найголовніше. Боріться там, де нічого не працює, думайте, підключайте мозок розумних і талановитих людей всього світу там, де є виклик, там де планети може не бути, там, де життя скорочується. Перемагайте ВІЛ, перемагайте рак, перемагайте ковід, перемагайте те, що дійсно є трагедією. Але вибачте, де ковід, і де путін", – резюмував він.