Україна більше не піде на заморожений конфлікт і не довіряє володимиру путіну, зазначив президент.

Дипломатичне завершення війни України з Росією можливе лише на основі формули миру, яка передбачає звільнення усіх українських територій, тимчасово окупований РФ. Про це сказав президент Володимир Зеленський в інтерв'ю американському телеканалу Fox News, оприлюдненому напередодні.

За його словами, українська влада не хоче повторювати Мінські домовленості, але щодо іншої частини території нашої держави.

"Жодних нових заморожених конфліктів. Ми не віримо у це. І я не довіряю йому (володимиру путіну − ред.). Щодо столу переговорів − коли ми підготуємося, коли буде документ, який базується на нашій формулі миру, наш основний документ, і коли ми матимемо підтримку світу, тоді ми зможемо шукати шляхи, як говорити з представниками Росії", – сказав Зеленський.

Президент запевнив, що Україна говоритиме з Росією з сильної позиції.

"З сильної позиції ми маємо один дуже важливий дипломатичний шлях − це документ. І коли він буде готовий, то неважливо, де ми зупинимось на той момент. Якщо ми будемо сильними по всіх пунктах, які я озвучив, і коли ми матимемо документ, і на нашому боці буде більшість великих країн, ключових, тих, які приймають рішення, то тоді ми зможемо говорити про політичні переговори", − наголосив глава держави.