Голова держави звернув увагу не тільки на кращу фізичну форму, але й в обізнаності в сучасних технологіях.

Збройні сили України потребують молодих бійців на заміну нинішніх військових. Справа не тільки в кращій фізичній формі, але й в обізнаності в сучасних технологіях. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю Х’юго Декрипту.

"Є відповідні критерії та пріоритети щодо віку і фізичного стану бійців, яких потрібно тренувати й після цього вони відправляються на фронт. І цей запит є від військового командування. Показуючи конкретні цифри, які потрібні їм в українському війську, потрібно готувати бригади які прийдуть на заміну тих бригадах які вже два роки стоять на фронті", - заявив президент України.

За його словами, для адекватної заміни людям потрібна тренуватися і бути в підготовленому фізичному стані.

"При всій повазі до наших воїнів, але ми говоримо про те що є різниця між 25-річним воїном і 50-річним воїном. І це факт. На різних напрямках різні виклики, різна війна і різні технології. Більш молоді люди сьогодні потрібні тому, що більш сучасна війна. Ідеться не тільки про фізичний стан, але й людей, які орієнтуються у технологіях, що дуже важливо. Оператори дронів, технології, кіберзахист тощо", - зазначив президент.

Він також підкреслив, що нове покоління дуже добре орієнтується у сучасних технологіях. Фактично, молоді люди їх і створили.

"Молоде покоління орієнтується у технологіях набагато швидше. Вони це розуміють. І скажу відверто - вони все це самі своїми руками й створили... І тому це також одна із причин. Я підписав закон за який проголосував парламент України... на запит військових. Там є аргументація всіх цих кроків", - додав Зеленський.

Він додав, що нові бійці віком до 30 років можуть дати технологічний прогрес у війні проти Росії.

"Молодь захищає так само свою землю, як і будь-яка людина. У всіх громадян України рівні права абсолютно. Так, здебільшого дорослі люди, які на війні - вони воюють заради майбутнього. Але це і майбутнє цієї молоді. Але й ця молодь, якій до 30 років, яка може дати технологічний прогрес у цій війні, може допомогти. Вони також борються за свою державу, за своє життя і за своє майбутнє", - підсумував Зеленський.