Захід стане першим реальним шансом розпочати відновлення справедливого миру в Україні, зазначив президент.


Україна разом зі Швейцарією завершили направлення запрошень на Глобальний саміт миру, який відбудеться 15-16 червня. Захід стане першим реальним шансом розпочати відновлення справедливого миру. Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні в четвер, 2 травня.

 

"Ми всі маємо розуміти, що лише глобальна сила здатна примусити Росію до миру, і саме тому працюємо, щоб залучити якнайбільше учасників до саміту у Швейцарії та відповідної комунікації", - сказав глава держави.

 

За словами президента, очільник Кремля Володимир Путін всіма силами намагатиметься послабити українські позиції.
"Маємо також розуміти й те, що Путін спробує і різними маніпуляціями, і силою ударів своїх терористів - спробує зірвати цю роботу, наші зусилля, спробує послабити українські позиції. Всі наші позиції - і на полі бою, і в дипломатії, і в інформаційній сфері - мають бути зараз однаково сильними. Щоб нам тиснути і наближати наші результати, окупанти мають втратити змогу тиснути і здобувати щось для себе. Тож наша сила, наші можливості, наша зброя, єдність із партнерами - усе це має працювати разом. І буде працювати", - наголосив Зеленський.