Сотні фізичних та юридичних осіб держави-терориста й повʼязаних із Росією стають мішенню для ізоляції, зазначив президент.

Влада України затвердила ще пʼять санкційних пакетів проти країни-агресора Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому звернені до громадян у п’ятницю, 12 травня.

"Сьогодні в нас – санкційний день. Затверджено пʼять санкційних пакетів, які ми дуже ретельно готували цими тижнями в РНБО, Кабінеті Міністрів, Офісі, у наших спеціальних службах", – сказав глава держави.

Він нагадав, що один з пакетів стосується Запоріжсталі. А саме блокується вплив на це підприємство з поку Росії, що досі існував завдяки різним підставним та офшорним особам.

"Частка, що контролювалася Росією через один із системних банків, буде конфіскована й працюватиме заради України та українців", – запевнив Зеленський.

Окрім цього, затверджено санкційні пакети, які продовжують курс України на ізоляцію та блокування російської військової промисловості.

"Сотні фізичних та юридичних осіб держави-терориста й повʼязаних із Росією стають мішенню для глобальної ізоляції. Дуже активно працюємо з партнерами, щоб усі, хто фактично виробляє цю агресію, хто дає зброю, боєприпаси, техніку й технології в руки терористів – щоб вони всі були роздавлені світом", – заявив президент.

Володимир Зеленський подякував усім, хто допомагає Україні тиснути на Росію за цю війну, а також блокувати намагання держави-терориста обходити санкції. На його думку, намагання чи сприяння обійти санкції має визначатися як один із найтяжчих злочинів проти міжнародного права та міжнародного миру.