ЗСУ контролюють ситуацію у Сумській області. Станом на ранок росіян у селі Рижівка нема, запевнив президент.

Російські агресори спробували реалізувати операцію пропагандистського характеру у селі Рижівка Сумської області. Станом на ранок прапор РФ було знищено. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Telegram в понеділок, 10 червня.

Він розповів, що сьогоднішній день розпочав з доповіді головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. Обговорювалась ситуація на кожному з напрямків фронту.

Зеленський запевнив, що українська армія контролює ситуацію у Сумській області. Ворог продовжує використовувати диверсійні групи, які наші воїни успішно знищують.

"Що стосується села Рижівка, окупант спробував реалізувати там операцію пропагандистського характеру. Станом на ранок російський прапор у селі знищено, присутності окупанта немає", – написав глава держави.

За його даними, на Харківщині зараз тривають контрударні дії Сил оборони.

"Бачимо, які кроки планує ворог та яку передислокацію проводить. Будемо відповідати", –запевнив Зеленський.

Найбільш важка, за його словами, ситуація у Донецькій області. Наші бійці роблять усе для стабілізації й захисту позицій.

Разом з тим на півлні ситуація без змін. Сили оборони продовжують посилювати позиції.

Зеленський нагадав, що цей тиждень надзвичайно важливий для українських міжнародних позицій.

"Дипломатія, щоб досягати необхідних результатів, завжди повинна спиратися на ефективну силу. Саме тому зараз маємо вистояти проти будь-яких російських ударів та провокацій на фронті й у прикордонні. І маємо завдавати окупанту саме таких втрат, які наближають нашу українську перемогу на всіх рівнях", – резюмував президент.

Напередодні голова Чечні Рамзан Кадиров заявив про нібито захоплення села Рижівка на Сумщині. Але це не відповідає дійсності. Як зазначили у DeepState, населений пункт перебуває у "сірій зоні" й ситуація в ньому не змінювалась від початку повномасштабної війни.