Загарбники використовують авіаційні бомби проти цивільних, щоб окуповувати території, зазначив президент.

Росія за місяць випускає по Україні до 3500 керованих авіабомб (КАБ). Країна-агресор бомбардує українське населення, як Гітлер під час Другої світової війни. Про це заявив президента України Володимира Зеленського.

"Росія використовує на місяць 3 200-3 500 КАБів - це керовані авіаційні бомби. І це дійсно для нас велика проблема. КАБи вони використовують виключно по цивільному населенню, цивільній інфраструктурі. Це також вам дуже важливо, щоб люди розуміли. Коли вони б'ють дронами і ракетами, і вони б'ють і говорять про мілітарні цілі, то насамперед це брехня. Вони використовували тисячі цих КАБів, таких бомб спеціально для того, що люди боялися і люди бігли (з міст і громад, щоб мати змогу окупувати ці території - ред.)", - підкреслив голова держави.

За його словами, російські загарбники масовано використовують авіаційні бомби проти цивільних, щоб окуповувати території, як це робив Гітлер під час Другої світової війни.

Водночас лідер держави наголосив, що операція РФ щодо захоплення Харкова провалилася - українські військові стабілізували ситуацію. Він додав, що чекання на допомогу від США протягом восьми місяців було складним.

"Хоча тут також люди можуть зрозуміти приблизно, яка сила у російської армії. І зрозуміло, що вісім місяців без цього пакету вони так і не змогли захопити місто, яке вони хотіли захопити. І це була їхня операція... Я дуже задоволений вчорашніми зустрічами і безпосередньо із президентом Байденом, ми проговорювали про терміни поставок тих чи інших, ну і про загальну підтримку", - резюмував Зеленський.