В передмісті Бейруту в результаті атаки дрона загинув заступник лідера ХАМАС Салех аль-Арурі.


У Лівані вбито заступника лідера палестинського радикального угруповування ХАМАС Салех аль-Арурі. Про це повідомляє Reuters у вівторок, 2 січня.

 

У передмісті Бейрута вибухом знищено 57-річного заступника голови ХАМАС та фактичного лідера військового крила ХАМАС на Західному березі річки Йордан Салеха аль-Арурі.

Ліванське державне інформаційне агентство повідомило, що вибух, який стався в передмісті Бейрута, був результатом удару ізраїльського безпілотника по офісу ХАМАС в Лівані, в результаті якого загинули шестеро людей. Ізраїльська армія поки ситуацію не коментувала.

 

The Times of Israel пише, що розвідка підозрювала аль-Арурі в причетності до організації атак проти Ізраїлю, у тому числі у викраденні та вбивстві трьох підлітків у червні 2014 року, яке сталося вже після того, як аль-Арурі разом із більш ніж тисячею інших засуджених в Ізраїлі був обміняний на капрала ізраїльської армії Гілада Шаліта.

Нагадаємо, 7 жовтня бойовики ХАМАС вторглися на територію Ізраїлю. Вони вбивали та викрадали не лише військових, а й цивільних людей. Після цього Ізраїль розпочав операцію проти ХАМАС в Секторі Гази.