Американські сенатори знову заговорили про визнання Рос державою-спонсором тероризму після вбивства Навального.

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що хоче домогтися визнання Росії державою-спонсором тероризму після смерті російського опозиціонера Алєксєя Навального. Про це Грем сказав у неділю, 18 лютого, на телеканалі CBS, повідомляє Politico.

"Навальний був одним з найсміливіших людей, яких я коли-небудь зустрічав. Коли він повернувся до Росії, він повинен був знати, що його вб'є Путін, і він був убитий Путіним. Чому б нам не зробити це: Я щойно розмовляв по телефону з двома сенаторами-демократами. Давайте зробимо Росію державним спонсором тероризму за американським законодавством. Змусимо їх заплатити ціну за вбивство Навального", – сказав Грем.

Сенатор підкреслив, що закон про внесення Росії до списку може бути прийнятий вже цього тижня.

"Президент Байден сказав Путіну: якщо щось станеться з Навальним, ви заплатите за це. Президент Байден, я згоден з вами, ціна, яку вони повинні заплатити, – це зробити Росію державним спонсором тероризму", – заявив Грем.


Наразі США називають державами-спонсорами тероризму чотири країни: Кубу, Північну Корею, Іран і Сирію. Таке визначення тягне за собою низку санкцій, зокрема, обмеження на іноземну допомогу і заборону на експорт і продаж оборонної продукції.