Також російські спецслужби начебто запобігли замахам на трьох високопоставлених військових РФ.

Російська ФСБ повідомила про начебто "попередження теракту" на важкому авіанесучому крейсері Адмірал Кузнєцов у Мурманську та щодо трьох високопоставлених військовослужбовців Міноборони РФ у Москві. Про це стало відомо у середу, 10 липня

У справі про підготовку замахів на військових у Москві затримано громадянина Росії, 1994 року народження, який начебто за завданням Головного управління розвідки Міноборони України (ГУР МОУ) через кур'єрські служби організував доставку трьох вибухових пристроїв великої потужності, замаскованих у подарункову упаковку, за адресами проживання керівників підрозділів російського міноборони.

Затриманий вже "дав свідчення" про те, що у травні 2024 року начебто був "завербований" української розвідкою. Вибухові пристрої повинні були спрацювати після звітів кур'єрів про доставку посилок адресатам.

Окрім того, українська розвідка начебто намагалася завербувати росіянина що проходить військову службу на крейсері Адмірал Кузнєцов для організації вибуху на кораблі. Але той прийшов у ФСБ і розповів про такі намагання.