Російська окупаційна армія не має наміру відмовлятися від ідеї захопити якомога більше території України.

 

Росія не відмовилася від планів продовжувати наступ у Харківській області України, попри важкі втрати. Про це заявив спікер Кремля Дмитро Пєсков, передають росЗМІ в неділю, 16 червня.

 

"Триває робота зі створення буферної зони, санітарної зони. Ця робота триває. Зрозуміло, поки ми не убезпечимо Шебекіно, Бєлгородську область, інші наші області від таких варварських обстрілів, ця робота (зі створення санітарної зони - ред.) не припиниться", - сказав він.
 

Пєсков також повторив думку російського диктатора володимира путіна стосовно того, що зараз певна "точка неповернення" неприпустимо близько, звинувативши при цьому "колективний Захід" у нагнітанні напруженості.

"Ми бачимо, як країни колективного Заходу - США, Франція, інші європейські країни - постійно нагнітають напруженість, провокують напруженість, виходять на нові витки ескалації. Звісно, це не може все відбуватися без відповіді Росії. РФ буде відстоювати свої інтереси і буде домагатися всіма можливими засобами досягнення цілей СВО (так у РФ називають війну проти України, - ред.)", - заявив речник Кремля.