"Вагнерівці" працюють з особовим складом 51-ї артилерійської бригади і з курсантами білоруської військової академії.

Росія посилює свою військову присутність у Білорусі. Представник ПВК Вагнер у грудні 2023 все ще продовжували навчати білоруський спецназ і військових. Про це йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни (ISW).

Білоруська моніторингова група Hajun Project 1 січня повідомила, що невстановлене число "вагнерівців" продовжує працювати з особовим складом загонів спеціального призначення МВС Білорусі Торнадо, Шторм та Тайфун.

Російські бойовики працюють з особовим складом 51-ї артилерійської бригади Білорусі і з курсантами на факультеті внутрішніх військ білоруської військової академії.

Експерти за супутниковими знімками дійшли висновку, що в листопаді та грудні 2023 року кількість військової техніки в таборі ПВК Вагнер в населених пунктах Ціль та Осиповичі зменшилася на 30%. Російські найманці могли вивезти техніку в Росію або передати армії РФ.

У грудні 2023 року Москва доставила до Білорусі близько 5 мільйонів боєприпасів. Білоруське співтовариство залізничників заявило 8 січня, що поїзд з боєприпасами виїхав з Барнаула 10 грудня і прибув в Голинець 22 грудня.