Ці дії можуть бути пов'язані з підготовкою диверсій і терактів на території Європи, попереджають білоруські опозиціонери.


Влада Білорусі вже місяць видає паспорти зі новими іменами бойовикам російської приватної військової компанії Вагнер. Таким чином їх можуть готувати до диверсій та терактів у Європі. Про це в інтерв’ю РАР заявив білоруський опозиціонер, заступник керівника Об’єднаного перехідного кабінету Павло Латушко.

 

"За підтвердженою інформацією, "вагнерівці" отримують білоруські паспорти - справжні документи, але оформлені на інші імена. Таким чином, вони можуть просто в'їжджати на територію ЄС через прикордонні переходи для вчинення диверсій і терактів", - сказав він.

 

За словами Латушка, в Білорусі залишаються кілька тисяч найманців з ПВК Вагнер. Самопроголошений президент Олександр Лукашенко хотів би, щоб вони залишилися в країні, але "у нього немає достатніх фінансових ресурсів, щоб утримувати велику групу бойовиків"

 

Опозиціонер зазначив, що частина з "вагнерівців" вирушить до Африки, частина підпише контракти з Міноборони Росії, а інші звільняться зі служби чи залишаться у Білорусі.