Разом з тим очільник Держдепу зазначив, що Вашингтон не підтримує українських ударів по території РФ і не допомагає в їх організації.

Україна перебуває у "критичному моменті" у війні з російськими загарбниками. Про це сказав державний секретар США Ентоні Блінкен, повідомляє Reuters у вівторок, 2 квітня.

Вказано, що глава дипломатії США перебуває з візитом у Франції, де він зустрівся з міністром оборони Себастьяном Лекорню.

"Абсолютно необхідно надати українцям те, що їм потрібно для самозахисту, особливо коли йдеться про боєприпаси та засоби протиповітряної оборони", – наголосив він під час спілкування з журналістами.

Блінкен додав, що такі потреби українців – ще одна причина, через яку Конгрес США має виконати запит президента Джо Байдена щодо виділення нових коштів на фінансування допомоги нашій державі.

Разом з тим очільник Держдепу зазначив, що Вашингтон не підтримує українських ударів по території РФ і не допомагає в їх організації, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми не підтримували і не сприяли українським ударам поза українською територією", – заявив Блінкен під час спільної пресконференції з главою МЗС Франції Стефаном Сежурне.

Так він відповів на запитання журналістів, чи є правильним стратегічним ходом для України атаки по російських НПЗ.

Зі свого боку Сежурне заявив, відповідаючи на те саме запитання, що Україна "має право на законну оборону".

Раніше очільник Пентагон Ллойд Остін заявив, що виживання України під загрозою. При цьому він вважає, що результати війни в Україні матимуть вирішальне значення для безпеки США.