Йдеться про удар по аеродрому Чкаловський у Підмосковʼї, де диверсанти знищили два російських літаки.


Україна реалізувала атаку по особливо "чутливому" місцю Росії, де ворог зберігав спеціальні військові літаки, а також VIP-транспорт для російських лідерів. Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії у черговому звіті на основі розвідданих.

 

Йдеться про удар по аеродрому Чкаловський 18 вересня у Підмосковʼї, де два невідомі диверсанти знищили щонайменше два російських літаки.

В британській розвідці зазначають, що останній чотири дні війська України провели інтенсивні атаки по тилах РФ: надходили повідомлення про вибухи на російських логістичних об’єктах, авіабазах і командних пунктах у Криму, Краснодарському краї та Підмосков’ї.

 

"Цілком ймовірно, що Чорноморський флот Росії знову став об’єктом потужного обстрілу. Однак вибухи на авіабазі Чкаловський поблизу Москви, ймовірно, будуть найбільшою стратегічною проблемою для російських лідерів", - йдеться у повідомленні.

 

Новина про можливе пошкодження літака спеціального призначення COOT (Іл-20) на авіабазі Чкаловський є особливо актуальною з огляду на його можливості в розвідці, а також вартість, зазначили в Міноборони Британії.

 

В оборонному відомстві вважають, що останні масовані удари РФ по Україні пов'язані з успіхом спецоперацій в Криму та Росії. 

 

"Така незвичайна інтенсивність, ймовірно, частково є реакцією на інциденти в Росії та Криму. Оскільки ситуація на фронті відносно статична, кожна сторона шукає переваги, завдаючи ударів у стратегічну глибину свого супротивника", - підсумували аналітики.